Menu

Bez gustu o guście.

Archiwum kinematografii.

Początki zawsze bywają trudne.

wielowymiarowa

Oto ja. 

Wykształcony mały karzeł, którego profesja nie ma nic wspólnego z tym co kocha. Chociaż jeżeli miałabym być szczera to w wieku 7 lat napisałam 10 stron książki. Od tego czasu minęły lata i dalej wstydzę się za ten nieprzemyślany krok. Widzieliście kiedyś film Sekretne okno? Przyznaję, Aśka Rowling mogłaby pojawić się u progu mych drzwi ze słowami "ukradła Pani moją książkę". 

Jak można się domyślić, z pisarstwa zrezygnowałam dość szybko. Później pojawiła się nowa pasja - kino. Na szczęście ciągutek do bycia aktorką nigdy nie miałam, ale obawiam się że skończyłoby się równie widowiskowo jak pisarska kariera. Co do filmów? Tak, był pomysł ze szkołą filmową, ale w tym przypadku zabrakło mi odwagi - cóż czasu mam chyba dużo, może kiedyś to zmienię.

 

O czym będzie blog?

Prawdopodobnie moją subiektywną oceną tego co wpadnie mi w łapkę. Zero profesjonalizmu, bardziej dla mnie niż dla idei blogowania. Mam obsesję robienia schematów, rankingów, spisów i innych głupich niepotrzebnych pierdół i chyba to będzie idealne miejsce na to.

 

© Bez gustu o guście.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci